produkty

Řekli o nás

Andrea Vernerova"Ta úleva, že mohu sama na firemní webové stránky aktuálně vložit potřebné informace! Díky WebEditoru to hravě zvládne i člověk, který internet používá, ale netvoří."

Andrea Vernerová - ADA99, s.r.o.


Igor Hampl"Redakční systém WebEditor je užitečný nástroj pro on-line publikování. Díky WebEditoru aktualizujeme českou a anglickou mutaci naši webové prezentace bez problémů dle potřeby. Toto spolehlivé řešení a profesionální přístup společnosti EUNECO.COM můžeme pouze doporučit."

Ing. Igor Hampl, prezident Business Angels Czech


Andreas Fehrens"Rádi bychom vám poděkovali za práci, kterou jste s vašimi kolegy pro nás vykonali. Redakční systém WebEditor nám umožňuje snadnou aktualizaci prezentace. Naše nové webové stránky mají velký úspěch jak u našich zákazníků, tak u našich spolupracovníků."

Andreas Fehrens - ředitel MEDIATRONIC s.r.o.


Dobroslav Zeman"Redakční systém WebEditor, který je součástí internetové prezentace Rotary International, umožňuje téměř padesátce klubových webmasterů aktualizovat Rotary portál. Práce s redakčním systémem WebEditor je jednoduchá i díky srozumitelné příručce a pravidelným školením klubových webmasterů."

JUDr. Dobroslav Zeman, past guverner Rotary International – Distrikt 2240

ZpětNahoru