reseni

Internetová řešení

Základem našeho úspěchu je uvědomění si prostého faktu:

Každé řešení má jinou cílovou skupinu.

Jednotlivé strategie jsou stejně jedinečné jako jejich zadavatelé. Webová prezentace pražského pětihvězdičkového Hotelu Hoffmeister je určena jinému okruhu návštěvníků než např. portál Vojenského historického ústavu.

Spektrum našich služeb zahrnuje:

  • kreativní grafické zpracování - webdesign
  • poradenství - webconsulting
  • marketingový průzkum - internetový marketing
  • vývoj dynamických aplikací - programování na zakázku
  • zpracování digitální fotografie
  • webpromotion - internetová propagace a reklama
  • školení produktů a řešení EUNECO.COM
  • webhosting - pronájem diskového prostoru

více informací »


Řešení

STÁTNÍ SPRÁVA

Statní správaVýznam využití internetu pro efektivní komunikaci státní správy stoupá. Státní správa má díky webovému řešení možnost velice efektivně komunikovat s občanskou a novinářskou veřejností. Úřady státní správy mohou díky moderním technologiím prezentovat výsledky své práce prakticky bez omezení rozsahu.

více informací »

CESTOVNÍ RUCH

Cestovní ruchVýsledky využití internetu v cestovním ruchu jsou vysoce pozitivní. Internet je díky možnosti prohledávání jednotlivých webových prezentací u spotřebitelů velice oblíben. Několik kliků myší stačí pro vytvoření rezervace v hotelu, penzionu nebo nákupu zájezdu vysněné dovolené.

více informací »

OBCHODNÍ SPOLEČNOST

Statní správaNasazení internetového řešení v obchodních firmách oceňují jak obchodní partneři, tak zejména zákazníci a spotřebitelé. Internetové prostředí umožňuje efektivní prezentaci produktů včetně možnosti jejich on-line nákupu. Prodej výrobků prostřednictvím e-business řešení je dnes samozřejmostí.

více informací »

ČLENSKÉ ORGANIZACE

Členské organizaceČlenské organizace, jejichž členská základna je geograficky rozptýlena, mohou díky internetu efektivně komunikovat jak s věřejností, tak mezi sebou navzájem. Výhody, které internetová komunikace přináší, jsou zřejmé. Okamžitá informovanost a hromadné sdělení informací dnes bez využití internetu nejsou možné.

více informací »

ZpětNahoruKontakty