produkty

Rezervační systém Netbooking

Netbooking

Rezervační systém NetBooking je webovou službou pro vytváření on-line objednávek a rezervací prostřednictvím webového formuláře.

Díky striktnímu oddělení vizuelní části objednávkového formuláře od jeho funkčnosti je možné NetBooking zakomponovat do libovolné webové prezentace při zachování kompaktní grafiky.

Práce s rezervačním systémem je bezpečná. Přenos dat od klienta probíhá přes zabezpečený protokol SSH. Administrativní část umožňuje samotnou práci s rezervačním systémem včetně automatického vyřizování jednotlivých objednávek.

10 důvodů proč využívat rezervační systém Netbooking:


Jednoduchá implementace s libovolnou grafikou

NetbookingRezervační systém je vhodný pro rezervaci libovolných komodit v reálném čase. Administrativní část uživatelského rozhraní umožňuje základní nastavení parametrů systému, jako je volba komodity (pokoje, stoly, vstupenky, auta, sportovní potřeby, atd.). Nastavení systému zabraňuje přečerpání kapacit systému.

Vhodné pro rezervaci pokojů, stolů, vstupenek

NetbookingDíky odlišení správy obsahu od samotného designu stránek je možné pohodlně a okamžitě aktualizovat Váš web. Grafické změny jsou možné, současně se zachováním dynamické části funkčnosti webu. Na druhé straně je možné implementovat nové moduly redakčního systému při zachování kompaktní grafiky prezentace.

Administrativní uživatelské rozhraní pro správu

NetbookingAdministrativní část uživatelského rozhraní umožňuje pohodlnou správu rezervačního systému. Ovládání systému je velice jednoduché. Součástí dodávky jsou intuitivní uživatelské manuály.

Bezpečnost přenosu dat certifikovaným protokolem SSL

NetbookingPřenos citlivých dat z vyplněného formuláře s osobními údaji je naprosto bezpečný. Bezpečnost přenosu dat je zajištěna prostřednictvím zabezpečeného protokolu SSL. Databáze je pravidelně zálohována.

Notifikace provedených rezervací e-mailem

NetbookingOdpovědní pracovníci jsou o nových rezervacích informování e-mailem. Administrativní část umožňuje nastavení e-mailové adresy pro notifikaci nově provedených rezervací.

Podpora provozu jazykových mutací

NetbookingNetBooking podporuje 5 jazykových mutací: češtinu, slovenštinu, angličtinu, němčinu, francouzštinu. V případě potřeby je možné přídávat neomezené množství jazykových mutací.

Správa přes internetový prohlížeč

NetbookingRezervační systém NetBooking běží na serverech EUNECO.COM. Výhodou tohoto řešení je možnost přistupovat do systému prakticky z jakéhokoliv místa, kde je připojení k internetu.

Automatická administrace rezervací a objednávek

NetbookingAdministrativní část rezervačního systému umožňuje automatickou administraci všech rezervací a objednávek. Systém využívá předdefinovaných e-mailových správ pro další komunikaci se zákazníkem. Obsah zpráv je možné editovat.

Manažerské přehledy a archiv rezervací

NetbookingPřehledné manažerské tabulky jsou součástí systému. Objednávky je možné třídit a filtrovat. Součástí rezervačního systému je přehledný archiv všech rezervací.

Intuitivní uživatelské manuály

NetbookingIntuitivní uživatelské manuály, které jsou standardní součástí dodávky řešení, zajístí rychlé osvojení si práce s rezervačním systémem NetBooking. Dle potřeby je možné zajistit školení.

ZpětNahorujak to funguje