produkty

Redakční systém Webeditor

Mějte váš web pod kontrolou

Content Management System (CMS) - Systém pro správu obsahu webu (redakční systém a uživatelské rozhraní)

Webeditor

WebEditor je redakční systém pro publikování a správu internetových, intranetových a extranetových prezentací.

Integrace WebEditoru s již hotovou prezentací, nebo tvorba prezentace nové, je velice jednoduchá.

Web Editor umožňuje aktivní správu libovolného webu bez jakékoliv znalosti programovacích jazyků, případně znalosti jazyka HTML.

Díky striktnímu oddělení grafiky prezentace od jejího obsahu je možné věnovat vaše úsilí jednoduše ovladatelné správě obsahu prezentace při zachování profesionálního a kompaktního designu.

10 důvodů, proč si vybrat WebEditor:


Intuitivní a jednoduché ovládání

WebeditorPráce s redakčním systémem WebEditor je velice jednoduchá. Uživatelům postačí základní znalosti práce s programy ze skupiny Microsoft Office (Word, Excel), případně jinými textovými editory. WebEditor podporuje funkci kopírování bloků textů a souborů, známou z programu Word. Součástí řešení je podrobný uživatelský manuál.

Rozlišení správy obsahu od designu stránek

WebeditorDíky odlišení správy obsahu od samotného designu stránek je možné pohodlně a okamžitě aktualizovat Váš web. Grafické změny jsou možné, současně se zachováním dynamické části funkčnosti webu. Na druhé straně je možné implementovat nové moduly redakčního systému při zachování kompaktní grafiky prezentace.

Jednoduchá integrace s novou nebo hotovou prezentací

WebeditorVýhodou WebEditoru je skutečnost, že jeho integrace s již hotovou prezentací, případně tvorba nového webu, jsou velice jednoduché. Složitější prezentace jsou hotovy běhom několika dnů, maximálně týdnů. Díky vypracované metodice, která využívá uživatelské manuály a školení, je možné rychle vytvořit efektivní redakční tým.

Funkční modularita a kompaktnost

WebeditorZákladní část WebEditoru - správu článku a kategorií je možné dle potřeby doplňovat o další dynamické moduly. V případě specifických požadavků je možné upravit aplikaci dle potřeby. WebEditor je kompaktní s dalšími produkty EUNECO.COM: NetBooking, HR manager, WebShop atd., které lze dle potřeby implementovat.

Možnost úprav na míru

WebeditorV případě specifických požadavků na funkčnost WebEditoru je možné upravit celý systém na míru. Vývojový tým je připraven realizovat nadstandardní požadavky, které budou využívat základní jádro WebEditoru. Nezbytnou součástí takového řešení je důkladná analýza potřeb, která přesně vymezí cíle projektu.

Automatická správa souborů (texty, video, audio, flash)

WebeditorWebEditor umožňuje automatickou správu souborů ke stažení. Textové soubory, flashové animace, nebo multimediální audio (mp3), případně video soubory (avi, mpeg) je možné pohodlně publikovat jako součást webové prezentace. Redakční systém umožňuje nastavení řazení jednotlivých souborů dle několika parametrů.

Bezpečnost a hierarchie uživatelských práv

WebeditorVstup do administrativní části WebEditoru je chráněn přístupovým heslem. Web může spravovat neomezený počet redaktorů, zodpovědných za aktualizaci jednotlivých částí prezentace. Funkce Editor umožňuje začlenit do procesu samotného publikování schvalovací proces. Systém umožňuje zadání přesného času publikování příspěvku.

Zpětná vazba dle organizační struktury

WebeditorWebEditor umožňuje odpovědným osobám zpětný monitoring všech akcí provedených jednotlivými redaktory, včetně zobrazení provedených úkonů. Vedoucí pracovníci ocení možnost evidence veškerých aktualizací, včetně přehledu nejaktivnějších redaktorů.

Projektová dokumentace a uživatelské manuály

WebeditorSoučástí dodávky řešení je předání projektové dokumentace a uživatelských manuálů, které využívají ilustrace a fotografie. Metodika tvorby uživatelských manuálů zajištuje rychlé a intuitivní osvojení si práce s redakčním systémem WebEditor.

Efektivní školení pro uživatele

WebeditorPrezentace redakčního systému WebEditor za využití moderní prezentační techniky zajistí rychlé osvojení si probírané tematiky. Součástí školení jsou praktické ukázky při práci s redakčním systémem. Účastníci školení jsou seznámeni s vlastnostmi a technickými možnostmi systému a jednotlivými postupy při práci s WebEditorem.

ZpětNahorujak to funguje